הריון ו פוריות

טיפולי פוריות – Assisted reproductive therapy

 אי פוריות הינו דבר מתסכל וכואב עד מאד , טיפולי הפוריות ברוב המקרים יוצרים מתח רב אצל רוב הזוגות ופגיעה באינטימיות . ישנם המון זוגות שאין להם סיבה פיזיולוגית רפואית שיכולה להסביר למה הם לא מצליחים להיכנס להריון . 

בתנך יש לנו המון סיפורים של עקרות אשר לאחר תפילות ובכיות זכו בסופו של דבר להיכנס להריון והמפורסם בינהם כמובן הוא סיפורה של שרה אמנו שילדה בגיל 99 . לעולם הקבלה המעשית שלל פתרונות וסגולות לבעיית פוריות , 

הטיפול מתחיל באבחון הבעיה , לפעמים הפתרון הוא כה פשוט שתוך זמן קצר יחסית לאחר הטיפול הזוג נכנס להריון , ישנה גם בעיה לזוגות אשר כן מצליחים להיכנס להריון אך אינם מצליחים להחזיק את ההיריון ומפילות לאחר זמן זה או אחר וגם כאן יש שלל פתרונות . הפתרונות ברובן הם בכתיבה וישנם גם פעולות פשוטות יותר . במידה ואינכם מצליחים להיכנס להריון אתם מוזמנים לפנות בטלפון 0546673374 ולעבור אבחון אשר לאחריו ייקבע המשך טיפול .

סגולות להיכנס להריון:

שמירה על טהרת המשפחה

 סגולה לזכות בזרע של קיימא לטו בשבט, תיקח האישה אחת מבגדיה הפנימיים, ותקשור ביום ט"ו בשבט על עץ השקדים, ואחר כך תלבש בגד זה.

שתאמר האשה כל יום תפילת חנה

סגולה להריון, שהאשה תסתכל על סכין המילה מיד לאחר החיתוך בעודו מלוכלך מדם המילה. וסגולה גדולה היא להריון.

סגולה לזרע של קיימא, יקח 12 גרגירי שעורים, ויניחם בתוך כלי ריק, במשך כל הלילה. ויתן כלי זה בתחילת הלילה בחדר שישנים בו האיש והאישה, על גבי החלון. ובבוקר, יטילו מי רגלים בתוך הכלי הריק, קודם האישה ואחר כך האיש, וישאירו השעורים בתוך המי רגלים במשך 6 שעות שלימות. לאחר מכן, יקחו השעורים מתוך הכלי ויזרעו אותם בתוך עציץ עם אדמה, ויתנו על מפתן הדלת כנגד המזוזה. וקודם שיזרעו השעורים בעציץ, יאמרו שניהם בלב נשבר: "יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שבזכות אבותינו הקדושים: אברהם, יצחק, ויעקב, משה, אהרן, יוסף הצדיק, ודוד המלך. כשם שאנחנו זורעים את השעורים הללו באדמה, כן תפקדנו ה' בזרע של קיימא במהרה. לי פלוני בן פלונית (הבעל יזכיר שמו ושם אימו), ולי פלונית בת פלונית (והאישה תזכיר שמה ושם אימה). וכשם שפקדת את אימותינו הקדושות: שרה, רבקה, רחל, וחנה, בזרע אנשים, כן תפקדנו במהרה. אמן ואמן. וישאירו זה העציץ כנגד המזוזה במשך 30 יום רצופים, ויראו פלאות בסייעתא דשמיא. וידליקו בכל יום נר שמן זית, לכבוד נשמת רבי מאיר בעל הנס. ויפרישו צדקה, ויאמרו שלושה פעמים "אלהא דמאיר ענני".

לעזרה ויעוץ ניתן לפנות  בטלפון 05466733741

 

 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s