החזרת אהבה טיפים

פה תוכלו ליהנות מסגולות להחזרת אהבה ושלום בית , הסגולות הינן בדוקות ומנוסות.

 

סגולה להחזרת אהבה חזקה במיוחד היא לקרוא מעל כוס משקה בכוונה :

אותותיא חסדיארון יפרפיארון טתיאנון אתריאמון אתן המלאכים תתנו בלב פ"בפ שיאהב אותי פ"בפ ויעשה חפצי ורצוני – יש לתת לבן או בת הזוג לשתות מהמשקה. במידה ומצב הקשר בינכם טוב עדיין ואתם יכולים לתת במשקה אז הסגולה המהירה והחזקה ביותר היא קמע לשתיה , קמע שנכתב בזעפרן אשר מוחקים אותו במים ונותנים לבן או בת הזוג לשתות מהמים האלה – הכי חזק באחריות.

 סגולה לאהבה בין בני הזוג, יקנה תפוח ומחט חדשה מהחנות לשם בני הזוג, ויצייר על התפוח עיגול במחט הנ"ל, ויכתוב בתוך העיגול "אדם וחוה", ויכתוב שם האיש תחת המילה "אדם", ושם האשה תחת המילה "חוה", ויברכו שניהם על התפוח ויאכלו, ותתרבה האהבה ביניהם.

 סגולה להצליח בביתו החדש, ושיהיה שלום בבית, ושינצל מכל רע, להקפיד על ההלכה המחייבת להניח מול הפתח מקום שאינו מסויד בגודל אמה על אמה (48*48 ס"מ), זכר לחורבן בית המקדש.

 כשיש מחלוקת בין הבעל והאשה ללא סיבה נראת לעיין , סגולה טובה ובדוקה לבדוק את הכתובה שלהם אם אין שם טעות, ואם תמצא טעות ילכו לחכם שיתקן הכתובה, וישרור השלום בביתם.

 כשיש מריבה או מחלוקת בביתו של אדם, לא יאמרו בליל שבת את החרוז "צאתכם לשלום", ויעזור להם מאד

 סגולה לשלום בית שהאישה תתפלל בעת הדלקת הנרות בערב שבת על בעלה וילדיה שיצליחו ויזכו לאור תורה, ושיהיה שלום ואחווה בינה לבין בעלה, כיון שאותה שעה שערי שמים פתוחים לתפלה.

 כשיש מריבה בין בני הזוג, עליהם לבדוק את כל המזוזות שבביתם, וכתב בספר המרדכי "מובטח אני שכל בית שיש בו מזוזה כהלכתה, אין שד ומזיק יכול לשלוט בו".

 אם הבעל רואה מחלוקת קשה בביתו ללא סיבה ברורה, יאמר לסופר שיכתוב לו השמות האלו "מחל ולל" (היוצאים מהפסוק "משוך חסדיך ליודעיך וצדקתך לישרי לב") בכתב ספר תורה ובכשרות ויתלה עליו. והוא בדוק ומנוסה – רק שימו לב שהסופר מכוון בפסוק הנ"ל .

ייקח שער  ויקשור נמחק ימין שלו ויעשה 33 קשרים ובכל פעם יאמר בכוונה נמחק

סגולה לשלום בית, לפנות את קורי העכביש שבבית בכל ערב שבת קודש (סגולה מהאר"י)

סגולה לשלום בית, להרחקת המריבות, ולהרבות אהבה בין בני זוג, שיתנהגו בצניעות, ויתרחקו מנגיעה באיש/אשה זרה וכדומה.

 סגולה לעורר אהבה בין בני זוג ולגרום למציאת חן בעיני בן/בת הזוג, ייקחו כוס מים או משקה אחר, ויקראו עליו 7 פעמים את הפסוק "לֵךְ אֱמֹר לָהֶם שׁוּבוּ לָכֶם אָהֳלֵיכֶם", ובכל פעם שאומר פסוק זה יכוין בשם הקדוש היוצא מראשי תיבות הפסוק הנ"ל שהוא  "לֵאֱלָ שׁלָלְ". ואחר כך ישתו שניהם, ויועיל בעזרת ה'. (זו אחת החזקות)

סגולה לשלום בית, להרתיח 4 כוסות מים, ובשעה שהמים מבעבעים יאמר הבעל/תאמר האישה: "יהי רצון מלפניך ה' אלוקי ואלוקי אבותיי, כשם שמים אלו רותחים, כך תרתיח לב אשתי/בעלי לאהוב אותי". ואחרי שהמים יתקררו, ישפוך במקום שעובר בן/בת הזוג. ובשעה שידרוך על זה תכנס האהבה בלבו.

כל הסגולות הנ"ל מהרב כדורי זצק"ל בדוקות ומנוסות .

לעוד טיפים להחזרת אהבה

לעזרה ויעוץ ניתן לפנות לכפיר בטלפון 0546673374

מודעות פרסומת

3 תגובות על “החזרת אהבה טיפים

  1. שלום.
    להחזרת אהבתה של בתי עם בני הזוג לא מתראים אבל ישנה אהבה אבל בגלל אגו אישי לא חוזרים אחד לשני איך אפשר להחזיר ביניהם מבלי לערבם ישנו פתגם או משפט שניתן לומר ללא צורך בקרבתם?

    אמא

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s