יעוץ פתיחה בקבלה

פתיחה ותכף אבאר באמצעות מה  , היא "שידרוג" המושג כביכול להטלת גורל , לצורך העניין השימוש בגורלות בתנך כלכך חזק שגם את ארץ הקודש חילקו לשבטים באמצעות גורל שהטיל יהושוע בן נון , והנה עוד כמה מקרים:

בחירת שאול למלך נעשית על פי גורל (שמואל א' י' כ'-כ"ב). קשה להניח שהכוונה הייתה לבחור מלך באופן אקראי, בהינתן שבמקביל התנ"ך מספר ששאול נבחר בגלל תכונותיו המעולות, אף על פי שהיו הצעות בהיסטוריה לבחור מנהיגים באופן אקראי.
שאול המלך מפיל גורל כדי לדעת בשל מי הפסידו במלחמה ולוכד את יהונתן בנו שהפר את שבועתו בטעימתו מן הדבש (שמואל א' פרק י"ד).
על פי התנ"ך נראה שהאמונה בהטלת גורל חצתה עמים, שכן גם גויים הפילו גורלות:
הנביא יחזקאל (פרק כ"א) מתאר את נבוכדנצר מחליט על דרכו במלחמה: "כי עמד מלך בבל על אם הדרך בראש שני הדרכים לקסם קסם, קלקל בחצים, שאל בתרפים, ראה בכבד. בימינו היה הקסם ירושלים …"
מסופר במגילת אסתר (פרק ג' פסוק ז') שהמן מפיל פור הוא גורל כדי לדעת מתי יהיה התאריך הטוב ביותר לבצע את מזימתו, להשמיד את עם ישראל. בעוד שניתן לבאר שמדובר על גורל סתמי, נראה שהמן האמין שיש זמנים יותר בני מזל מאחרים.
בסיפור על יונה הנביא הבורח מאת ה', מסופר שהמלחים מפילים גורל, לדעת בשל מי הייתה הסערה, וכך הם מבינים כי הדבר אירע בשל יונה.
תיעוד נוסף על הטלת גורלות מתואר, בספר דברי הימים (א' פרק כ"ד ה), שם מסופר על משפחות הכהנים שהגרילו את סדר עבודתם בבית המקדש. גם בספר נחמיה (י' לה) מסופר שקרבן העצים (האחריות להביא עצים למקדש) חולק בהגרלה. גורלות אלו ניתן לבאר בפשטות כדרך טכנית לחלק כיבודים ומשימות, בלי קשר להכוונה של כוח עליון.
עם השנים הידע בהטלת גורל הצטמצם והרבה אנשים החלו להמציא המון סוגים לתחליף הגורלות בינהם קלפי טארוט שמקורן בכלל מהותיקן שבאיטליה מהמאה 16 , והפופולרית ביותר היום שנשמעת גם מאד אמינה זה "פתיחה בזהר" או "פתיחה בקבלה" . עד היום לא מצאתי איזכור אחד באף כתב יד זה או אחר על השיטה הנ"ל , יסלחו לי כולם אך איני מסתמך על "מילה" של אף אדם – מה שלא מופיע שחור על גבי לבן בכתובים מבחינתי לא קיים .  יש "פתיחה" באמצעות ספר והוא גורל הגרא שהיא פתיחה אקראית כביכול בספר בראשית . 

לכן שאתם הולכים לאדם זה או אחר שמשתמש בפתיחה בזהר או בקלפי טארוט ר"ל דעו לכם שמדובק בקשקוש מוחלט , ויקומו עכשיו כל אלה אשר היו אצל קוראי בקלפים ובספר הזהר אשר על מה שאמרו להם קרה בדיוק מירבי , מדובר בלא יותר מאינטואיציה ובנבואה שמגשימה את עצמה .

הגורלות הטובות ביותר , שגם אני משתמש בהם הם :

גורל החול , גורל אחיתופל , זנאטי , גורל זיווג . הגורלות הנ"ל מפחידים בדיוקם , אם זה לצורך העניין קבלת החלטה עסקית , או כל החלטה אחרת עם הזמן אני בעצמי מופתע כמה מדויק הדבר .

ואספר לכם סיפור קצר שימחיש את העוצמה שלהם :

לפני כשנה בערך הגיע אליי בחור צעיר למטרת החזרת אהבה מבדיקה ראשונית (באמצעות גורל הזיווג) לא הייתה בינהם התאמה כלל אך הבחור (אמין ויציב בנפשו…) סיפר לי את סיפור חייהם המשותף ולא יכולתי שלא להזיל דמעה יחד אתו על הסיפור הכואב והתחלנו "לעבוד" , בהתחלה זה היה נראה כמו צעד אחד קדימה 3 צעדים אחורה עד שבשלב מסוים כמעט כלום לא עבד ועשינו כמעט הכל… החלטתי להטיל גורל אחיתופל ( אחד הגורלות המדויקים ביותר – אחיתופל היה יועצו של דוד המלך ע"ה) והתשובה שקיבלתי היתה " למה אתה בשני לבבות ותנסה האל ולעצמך אתה אומר אלך ואעשה זה הדבר , ועתה אל תלך שאינו טוב והשמר בנפשך." בשורה התחתונה התשובה הייתה שהבחורה שאתה מנסה להחזיר אוהבת גם אותך ועוד אדם אחר…. (אפשר באמת לאהוב שני אנשים…?)  והדבר גרוע ביותר עבורך ואם לא תתרחק ממנה תינזק! סיפרתי לבחור ששאלתי בגורל לא בנוכחותו ושאני מציע לו לברוח הבחור הניע את האוטו והגיע אליי מייד והפעם נתתי לו להטיל את הגורל באופן לא מפתיע התשובה הייתה זהה לחלוטין וכמו כמעט כל אדם שסובל מאהבה נכזבת הבחור בחר שלא לשמוע בעצתי והמשיך עם אותה בחורה חרף אזהרתי ואזהרת הגורל , בשלב מסוים החלטתי לעצור את הטיפול (אסור בתכלית האסור לתעתע בגורלות)  והבחור המאוכזב כביכול ממני המשיך להיות אתה בקשר , לצערי ולא להפתעתי לאחר 3 חודשים בדיוק הבחור פנה אלי והפעם לעזרה אחרת לא להחזרת אהבה אם כי לקשירת לשון אויב (להרחיק בנאדם שרוצה לפגוע בכם) של אותה בחורה… ששאלתי מה קרה הוא סיפר לי שנפל ברשת של נוכלת שהייתה "עוקצת" בצורה שיטתית גברים וגוזלת את כספם . הבחור הפסיד סכום כסף לא מועט ומפח נפש שעד היום שאני מזכיר לו את שם הבחורה ליבו נצבט.

במידה ואתם לפני קבלת החלטה גורלית – עסקית או אישית הטלת גורל היא הדרך הטובה ביותר לקבל החלטה שהשכל מתקשה לקבל , במידה ואתם זקוקים לעזרה ויעוץ אתם מוזמנים להתקשר אליי ב 0546673374 ולהגיע ל"פתיחה" בגורלות. 

 

מודעות פרסומת

2 תגובות על “יעוץ פתיחה בקבלה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s